Vybrat z kategorie
Novinka Náš tip

Stabilo aquacolor / pen 68 brush / point 88, 36 ks kovové pouzdro ARTY

  • Kód produktu: 365400
  • Prodejní jednotka: ks
  • Počet ks v balení: 1
  • Značka: Stabilo

Jemný liner, prémiový vláknový fix se štětcovým hrotem a akvarelová pastelka v prakti Více informací

1059,00 Kč
1281,39 Kč s DPH
2-3 dny

Nezaměnitelný tvar, barva těla a tenká linie lineru STABILO point 88 jsou známkou preciznosti a široké škály barev. Ne nadarmo je na trhu v Evropě STABILO point 88 číslem jedna. Jeho hrot zasazený do kovového pouzdra byl nesčetněkrát zdrojem skvělých nápadů a důmyslných myšlenek; ať už v práci, ve škole, v každodenním životě nebo ve chvílích kreativity - STABILO point 88 je vaším dokonalým společníkem.
Pen 68 brush se štětcovým hrotem je ideální pro začátky psaní štětcem. Různé stupně tlaku na jeho hrot určují, jak silné nebo filigránové budou linie. Fix je k dispozici ve velkém množství barev. S jeho inkoustem na vodní bázi můžete na papíře vykouzlit úžasné a kreativní efekty akvarelu a míchání barev. Není vhodný pro děti do 3 let z důvodu nebezpečí udušení malými částmi.
STABILOaquacolor je akvarelová pastelka pro všechny kreativní milovníky barev. S 36 zářivými a intenzivními barvami této pastelky dosáhnete neuvěřitelných akvarelových efektů.

Novinka: ano
Náš tip: ano
Barva: sada barev
Permanent: ne

Máte jakýkoliv dotaz týkající se produktu? Neváhejte se na nás obrátit. Odpovíme Vám co nejdříve.

Současný stav skladu: 2-3 dny

Zadejte požadovaný stav skladu. Stoupne-li množsví zboží na tuto hodnotu nebo vyšší, bude Vám zasláno upozornění e-mailem.

E-mailová adresa, na kterou bude zasláno upozornění.