O nás

O společnosti INTERPAP Office, s.r.o.
 
Jsme společnost, která Vám umí zajistit kompletní servis v oblasti kancelářských potřeb. Jsme schopni Vám nabídnout za výhodných cenových a dodacích podmínek:

• kancelářské potřeby
• drogerii a úklidové prostředky
• doplňky k výpočetní technice
• židle
• občerstvení
• ochranné pracovní oděvy a pomůcky
• reklamní předměty a tiskové služby


Společnost INTERPAP Office, s.r.o. vznikla v roce 1994 jako velkoochod kancelářských a školních potřeb. Za 20 let svého působení na trhu jsme se vypracovali na jednoho z největších českých dodavatelů potřeb pro kancelář. Mezi naše zákazníky patří řada významných firem v ČR, dále instituce, magistráty a úřady měst a obcí, školy a školky, papírnictví a regionální velkoobchody.

Vzhledem k tomu, že máme obchodní zastoupení ve všech regionech ČR, jsme schopni nabídnout rychlý a kvalitní servis na celém území ČR. Disponujeme moderním centrálním skladem v Děčíně, kde je i sídlo společnosti.

Naším cílem je zejména individuální přístupem k zákazníkovi rozvíjet a budovat dlouhodobé obchodní vztahy a dokázat mu nabídnout kompletní servis dle jeho požadavků.

Chceme se prezentovat jako ryze česká společnost, podporovat svým fungováním region celé ČR, ale přímo také regiony, ve kterých působíme. Myslíme si, že je správná cesta podporovat české výrobce a dodavatele, sázet na práci a nápady českých lidí.

Od roku 2013 jsme přišli se zajímavými sociálními projekty, do kterých jsme zapojili také naše zákazníky. Jsme hrdí na to, že můžeme společně s nimi podporovat Nadaci Terezy Maxové dětem a také rozvíjet projekt s regionálními neziskovými organizacemi – projekt INOvace pro…


Děkujeme Vám za to, že nám pomáháte být lepší!

Váš tým INTERPAP


O společnosti INO s.r.o, inpox s.r.o.

Firma INO s.r.o, inpox s.r.o. jsou sesterské společnosti firmy INTERPAP Office, s.r.o. Obě společnosti mají stejné vedení a sídlí na stejné adrese.

Společnosti INO s.r.o, inpox s.r.o. zajišťují pro INTERPAP Office, s.r.o. vybraný servis a výrobu kancelářských potřeb. Handicapovaní spoluobčané se tedy přímo podílejí svojí prací na předmětu podnikání společnosti – a to na službách v oblasti dodávek kancelářských potřeb.

Zákazníci společností INTERPAP Office, s.r.o,  inpox s.r.o. a INO s.r.o. využívají pro svoje objednávky jeden společný eshop na adrese www.ino.cz, kdy před ukončením objednávky provádějí výběr, zda má být zboží dodáno bez náhradního plnění přes INTERPAP Office, s.r.o. nebo s náhradním plněním přes INO s.r.o. a inpox s.r.o.